Rozpustit EU

22. duben 2008 | 18.36 |

Žádný stát nechce svobodného a na něm nezávislého občana, naopak - čím více kontroly, tím líp... Zdůvodňuje to všelijak, teď zrovna je v módě buď ekologie, nebo bezpečnost, nebo EU, což je jen kombinace předchozích dvou zdůvodnění.Svobodný občan je státem vždy vnímán jako nebezpečný občan - ať má jeho svobodná aktivita sebeneškodnější formu. Proto je potřeba mu tuto aktivitu znepříjemnit pomocí předpisů, poplatků a dalších obstrukcí.

Dále je tato aktivita před ostatní veřejností nějak diskreditována, nejčastěji jako nebezpečná - pomocí nějakého excesu, nehody apod. V tom hraje stěžejní roli např. TV Nova a další média. Co na tom, že 99,5% lidí provozujících danou aktivitu je slušných - média vytvoří dojem, že "jsou to všichni blázni". Tím pohladí dušičku každého Lojzy, který chodí jen do fabriky, do Lidlu a do hospody, protože mu tím sugerují, že on je ten normální, protože on tuto aktivitu neprovozuje. No, a je to.

Tohle se stalo držitelům palných zbraní, děje se to motorkářům, může se to dít komukoli, kdo bude jen trochu nekonformní. A že o tom pochybujete, není důležité, to se děje bez ohledu na to, co si myslíte.

Nevolení představitelé čehosi, co není státem, nám neustále dirigují životy. Po přijetí Lisabonské smlouvy bude hůř! Trochu jste se při tom referendu unáhlili, že. Ale vy jste tenkrát netušili(?), že EU je zbytečný moloch, který ke své existenci potřebuje vaše peníze. A když nedáte, vezme si sám!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře