Je imigrace pozitivní?

16. květen 2008 | 09.28 |
Pokud si někdo myslí, že mu imigranti budou vydělávat na důchod, tak se velice mýlí. Imigranti budou mít, vcelku pochopitelně, tendenci spíše žit ze sociálních dávek. Nehledě na to, že se postupně také přestanou rozmnožovat.

A žádne pozitivně-diskriminační akce ani antidiskriminační zákony absolutně ničemu nepomohou, ba naopak, budou mít vyrazně kontraproduktivní efekt. Nevytvářeji totiž, a vlastně ani nechtějí - v souladu s neomarxistickou multikulti ideologií - absolutně žádný tlak na připůsobení a asimilaci.

Možná by tedy spíše stálo za to, zamyslet se nad tím, na jakýchže základech je ten náš slavný Systém vystavěn: "Nových" lidí už nepřibývá rychleji, než ubývá starých lidí, takže systém přerozdělování veřejných peněz (a průběžného financování důchodů obzvláště) už negeneruje přebytky, ze kterých by bylo možno ufinancovat byrokracii "sociálního" státu a povzbuzovat agregátní poptávku (i příjemce sociálních dávek je spotřebitelem). A chtít "zachránit" situaci dovozem "nových" lidí odjinud? To velmi připominá fatální nepraktičnost sociálních inženýrů z rodu bolševiků a velmi pravděpodobně opět skončí krveproléváním a totalitou.

Takže jediným skutečně účinným řešením je změnit celý Systém, tedy odbourat onen sociální stát, který je ve skutečnosti možná největším a nejpokrytečtějším podvodem v historii lidstva. Solidární totiž nejsme se sociálně slabšími: jsme nuceni být solidární se Systémem, který by bez našich více než 70% daní (!) - při započtení všech daní včetně nepřímých - okamžitě zkolaboval!

Člověk nebude skutečně svobodný a novověk nenastane, dokud budou mít moc (neo)marxisté.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře