Odpověď na spam

5. červen 2008 | 16.02 |

Odpověď na email žádající mě, abych se připojil k podpisu petice Nechci radar.

Milí iniciátoři, ode mě hlas nedostanete. Už jsem totiž podepsal jinou petici, která hovoří odlišným jazykem. Použiji-li slogan, pak CHCI RADAR, PROTOŽE NECHCI NEPŘÁTELSKÉ RAKETY. (Na případnou námitku, že se "nic nechystá" odpovídám: tušil někdo v roce 1900, že se "něco bude chystat" koncem 30. let XX. století? Nebo v roce 1914?)

Co nás či naše přátele v Evropě ochrání, až jednou nějaký novodobý Hitler vystřelí své novodobé "V-1", pokud se prosadí vaše naivní vidění světa? Jaké můžete dát záruky, že se tak nikdy nestane? Odpovím za vás. Jedinou zárukou, kterou nabízíte, je chamberlainovská virtuální realita. Děkuji, nechci. Už jednou to stálo Evropu a svět potoky krve. Také americké krve. Zapomněli jste?

Rada na závěr. Až budete příště demonstrovat proti US radaru, jako před časem před Pražským hradem, tak dříve, než vyzdobíte svoji akci íránskými vlajkami a portréty íránského prezidenta, zjistěte si, jaké názory Ahmadínežád hlásá a jaké poměry v té zemi panují. A také - kdo všechno je v té zemi popravován na lanu zavěšeném na jeřábu. Na serveru You Tube je z těchto scén záběrů dostatek.

Nic ve zlém, ale navzdory značné kritice současných poměrů v ČR z mé strany jsem rád, že o mé bezpečnosti rozhodují lidé jako Topolánek, Vondra, kníže Schwarzenberg, Parkanová a další vládní osobnosti.

Nikoli lidé jako Jan Tamáš a Dana Feminová.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře