Geert Wilders před soudem

9. únor 2011 | 12.29 |
› 

Světla zhasínají všude v Evropě. Všude na kontinentu, kde naše kultura vzkvétala a kde lidé vytvořili svobodu, prosperitu a civilizaci. Základy západu jsou všude atakovány.

Všude v Evropě si elitáři hrají na ochranáře ideologie, která se nás snaží zničit už 14 století. Ideologie, která vyrostla v poušti a která dokáže vytvořit jenom poušť, protože nedává lidem svobodu. Islámský Mozart, islámský Gerard Reve (holanský spisovatel), islámský Bill Gates - ti neexistují, protože bez svobody neexistuje kreativita. Ideologie islámu je známá hlavně kvůli zabíjení a utiskování a může vyprodukovat jenom společnosti, které jsou zpátečnické a ochuzené. Překvapivě elitáři nechtějí slyšet žádnou kritiku této ideologie.

Můj soudní proces není jediný případ. Jenom hlupáci věří, že je. Všude v Evropě multikulturní elitáři vedou válku proti jejich vlastní populaci. Jejich cíl je v pokračování strategie masové imigrace, která nutně vyústí v islámskou Evropu - Evropu bez svobody: Eurabii.

Světla všude v Evropě zhasínají. Kdokoliv kdo přemyšlí nebo jedná individuálně je ohrožen. Lidé milující svobodu, kteří kritizují islám nebo jenom naznačí, že je nějaký vztah mezi islámem a vraždami ze cti, musí trpět, a my jsme ohroženi a pranýřováni. Ti, kteří říkají pravdu, jsou v nebezpečí.

Světla zhasínají v celé Evropě. Všude je orwelovská myšlenková policie, která pátrá po zločinech myšlenek a která uvrhuje občany do uvěznení, kde je jim dovoleno myslet.

Tento soudní proces není o mě. Je o něčem mnohem větším. Svoboda slova není majetek těch, kteří náhodou patří k elitě země. Je to nezcizitelné právo, nezadatelné právo našich občanů. Celá století se bojovalo za toto právo a nyní je obětováno, aby se uspokojila totalitní ideologie.

Budoucí generace se budou dívat na tento soudní proces a budou se divit, kdo měl pravdu. Kdo obhajoval svobodu a kdo se jí chtěl zbavit.

Světla zhasínají v celé Evropě. Naše svoboda je všude omezována, takže zopakuji to, co jsem zde řekl minulý rok:

Tohle není jenom výsada, ale také povinnost svobodných lidí a tudíž i moje povinnost jako člen dánského parlamentu, abych vystoupil proti jakékoliv ideologii, která ohrožuje svobodu. Proto je to právo a povinnost říkat pravdu o ideologii zla, která se jmenuje islám. Doufám, že svoboda slova zvítězí v tomto procesu. Doufám, že nejenom budu zbaven obvinění, ale hlavně že svoboda slova bude dál moci existovat v Holansku a v Evropě.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře