Zelené karty pro každého

27. srpen 2008 | 09.10 |

V postupně se rozkládajících zemích "staré EU", tedy v územích, jež kdysi bývaly Anglií, Belgií nebo Francií, se občas ozývají ojedinělé hlasy, "řekněte mi, kdy jsme si masovou imigraci zvolili". Ani tamní strany neměly nikdy tu odvahu či drzost "slíbit" kompletní etnickou, kulturní a náboženskou proměnu svých zemí ve volebních programech, nabídnout ji svým domorodým voličům: blbým bílým hubám, které to ještě 20-30 let budou celé platit, než budou kompletně kulturně a geneticky asimilovány. A pokud správně čtu zmínky ex post, leckde neproběhla ani hlasování v parlamentech, demografický a kulturní zánik západní Evropy se děl a děje skrze vyhlášky a jiné spíše administrativní než legislativní triky.

ODS nutno přiznat, že tzv. zelené karty přinesla aspoň do Parlamentu, kde byl onen paskvil, díky hlasům "proevropských" lidovců a Zelených Khmerů, legálně přijat. To nic nemění na následujícím:
- ODS zradila své voliče a svůj volební program, protože kdyby slíbila nebo jen naznačila cosi, co bylo přijato, nikdy by nevyhrála volby
- ODS tak činí explicitně proto, aby naplnila socanama zde nastavěné montovny, které předtím, než se dostala ke korytu, sama nejednou kritizovala. To je druhá zrada, tentokrát ne výslovná, ale rozhodně zrazující "ducha" strany, která přece nikdy neměla být stranou nadnárodních montovnokapitalistů, jejich cizokrajných hélótů a odborářských poštívačů - nebo mi něco uniklo?
- ODS v sociální politice reprezentovaná zrádcem nečasem se ani nepokusila o konstruktivní propopulační politiku; nemůže se tak vymlouvat, že to s našimi občany skutečně nešlo a že bez cizinců to nepůjde.
- ODS pro mě je od této chvíle nenapravitelně nevolitelná, a tak tomu bude, dokud v jejím vedení zůstanou lidé ze současného zrádného vedení: Nečas, Langr, Topolánek a spol. Tihle chlapíci absolutně nepochopili to, co chápe i ten starý lišák Klaus: že 21. století nebude o konfliktu mezi východem a západem, ale severem a jihem a předzvěstí tohoto konfliktu je snaha Bruselu vyvést Evropu ze severu na jih
Ještě naivně doufám, že to Klaus vetuje, budou muset hlasovat znovu a nějakým zázrakem to neprojde. Bohužel se to asi nestane. Druhou, možná o něco méně naivní, představou je to, že si ČSSD uvědomí, jak tohle lidi naštvalo a v předvolební kampani slíbí zelené karty zrušit, což po vítězství ve volbách za 2 roky (vzhledem k české praxi vyhánění čerta ďáblem, alias střídání ODS za ČSSD) snad udělá, případně pokud tedy zelené karty půjdou pouze do určitých zemí vybraných vnitrem, pak na daný seznam nedá žádnou zemi, což celou tu zvrhlost zablokuje a nebude se o to nutno prát v parlamentu.
Napíšu prezidentovi, aby ten zákon vetoval. Kromě toho budu psát a volat svému senátorovi, aby hlasoval v senátu proti. Je to vše, co můžu udělat a právě proto to MUSÍM udělat.
Pokud někdo chce vědět, oč tady jde doopravdy, ať si něco nastuduje třeba o současné situaci ve švédském Malmö:
http://fjordman.blogspot.com/2005/02/muslim-rape-epidemic-in-sweden-and.html
Ano, švédské město s největším procentem muslimů je současně městem, kde policie hovoří o "znásilňovací epidemii". Do deseti let to možná nepotká všechna česká města, ale průmyslová města s dostatkem montoven jako Mladá Boleslav, České Budějovice, Plzeň nebo Ostrava s předměstími se mají na co těšit.
Pokud si zrádcové z ODS myslí, že oni a jejich kamarádi z byznysu budou v tu dobu žít v hlídaných oplocených čtvrtích, kde se jim ani jejich rodinám nic nestane, mohu je ubezpečit v jednom - za 10 let možná ne, ale za 20 let vás to čeká taky. Spíš dříve.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře