Nebezpečný přístup

10. listopad 2008 | 08.41 |
› 

Komunisty volí 15% národa, což má většina respektovat. Z toho vyplývá, že komunistická strana a tím myšlenky komunismu jsou zcela legální.

K tomu dodávám, že většina tím respektuje mínění lidí s nižším intelektem, nebo fanaticky věřících anebo jiným způsobem přiblblých. Neštěstí je, že do čela této komunistické lůzy se staví lidi vyčůraní a vychytralí, kteří na tom profitují.

Zcela nenápadně, evolučně začíná vzkříšení komunistické totality na našem území, přestože od praktických výsledků dosažených za 40 let této diktatury s tisíci zničených životů uplynulo jen 19 let. Nějak si neumím představit, že by v Německu existovala NSDAP s 15% voličů a že by občané strpěli júčast ve vládě. Nacismus(rasová,nadřazenost,nemarxistický socialismus) neměl ani tak hrůzné následky z hlediska zmařených životů co komunismus(třídní boj,třídní nenávist,revoluce,spol.vlastnictví,diktatura jedné strany atd. Čím to je? Jsou češi nepoučitelní, či beránci, se kterými s určitou masáží lze libovolně manipulovat (=hloupí)? Ti, co tohoto džina z lahve nezodpovědně vypouštějí pro své mrzké cíle s typickými chlácholeními (je jiná doba,komunisti<stejně jako nacisti?>) jsou jiní atd. by měli být voláni k zodepovědnosti. Asi to bude chtít novou "sametovou" dříve, než bude pozdě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nebezpečný přístup lesky01 18. 11. 2008 - 22:22