Teď jsem slyšel Topolánka

20. listopad 2008 | 19.45 |

Teď jsem toho chlapce slyšel, že musí zůstat v dění a bude žádat ODS, aby mu dala mandát prosazovat ratifikaci LS. To je to dění.
On má fakt asi hemisféry v rozkroku. Merklová mu zapsala do deníčku: až všichni ratifikují, zlomíme Iry. Mirku, je to jenom a jenom na Tobě. Už ho slyším, jak vystoupí před národ a řekne:
Mnoho politiků Evropy již po irském referendu házelo flintu do žita, byli nervózní, neviděli východisko. Byl jsem to já, kdo ho našel. Jednoduše jsem zahodil za hlavu své sliby a sliby mé strany svým voličům a zodpovědnost občanům ČR. Řekl jsem si: Mirku, ty další volby stejně nevyhraješ, máš malého synka a náročnou manželku, musíš pro Evropu něco udělat! A nějaký drobeček z toho rozhodně i Tobě upadne.
Prostě jsem se na ty Čechy, kteří by mi nikdy nedali hlas, kdyby jenom tušili, jakej jsem rapl, vysral a šel jsem do toho. Výsledkem je přijetí reformní smlouvy, která Evropu posouvá od demokracie do socializmu, ale všichni musí vědět, že jsem to byl já, kdo na to upozorňoval hned od začátku ....

Nějak se mi chce zvracet.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře