Potkal jsem souseda

22. listopad 2008 | 20.59 |
› 

Potkal jsem souseda, který skoro nevidí. A docvaklo mi, že on a spousta dalších všelijak postižených lidí (chromí, hluší a další) se mnou brzy ráno jezdí vlakem do města DĚLAT. Nechtějí být na obtíž, chtějí mít slušnou životní úroveň. A i z daní těchto lidí debužírují otylí Cikáni a jejich zlatem ověšené kotrmelíny, včetně všech dětí, které se jim podařilo zplodit. Je to hnus, velebnosti.

Jakási firma z automobilového oboru zaměstnává mentálně retardované lidi při úklidu svých venkovních prostor (vidím je denně cestou na oběd). I ti chtějí být něco platní a mít svůj vlastní příjem. Pakliže i oni platí daň z příjmu, tak i z jejich daní žijí ti výše zmínění paraziti.

Vědí tohle ti multikultikrasoduši, kteří jsou z "Cikánského problému" slušně živí? Ví to šílený trockista Uhl a bláznivá kazašská Džamila? Co tomu říká pátý nejvlivnější politik Veškrna? Není jim z toho na blití? Mně ano!

(Těm několika slušným a pracovitým Cikánům, které jsem potkal a potkávám se upřímně omlouvám. Myslím, že mě chápou, i oni se od svých parazitických soukmenovců distancují.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře