Krize teprve přijde

5. březen 2009 | 09.53 |
Ekonomické vydírání od státu je opravdu neúnosné již dobrých 15 let. Od počátku po revoluci byly nastaveny lichvářské odvody. Žádný poctivě odvádějící živnostník, který má přiměřené zisky nemohl od začátku být košer vůči té vyděračské bestii. Je spočítáno, že aby byl živnostník schopen při všech odvodech a platbách přežít, musely by odvody a daně klesnout nejméně o 50%. Živnostník ani při zvýšeném úsilí nemá šanci vyprodukovat takové množství peněz,aby dostál všem závazům včetně obživy rodiny, protože čím více vyprodukuje o to více bude okraden. Zůstane mu navíc jen malé procento. Jestliže mu stoupne produktivita práce a přibere zaměstnance, jeho situace se ještě zhorší. Je nemožné, aby prosperovaly firmy do počtu 10 zaměstnanců, jež poctivě odvádějí odvody. Jinými slovy, kdo prosperuje jako malý živnostník musí korigovat daně, aby vůbec přežil. Vyděračská bestie je skutečně nemilosrdná, tenhle systém se nazývá ekonomický fašizmus a dodal bych, že v návaznosti na justičním fašizmu, který v této zemi vládne, je slušný člověk otrokem v koncentráku a nemá prakticky šanci.

To co následuje s ukradenými penězi, je výsměch všem občanům této země, nemluvě o tom, že politici tuto zemi nehoráznými, nesmyslnými výdaji zadlužili, aniž by na to dostali mandát. Jen úrok z dluhu 1,5 bilionu činí ročně cca 80 miliard + různé prohrané arbitráže jako "bonus" navíc.
Tahle banánová republika je ukázkou toho kam vede naivní důvěra v pohanskou demokracii.

Krize je nejlepší lék. Není možné neplatit daně v zemi, kde vládne ekonomický a justiční fašizmus, to je totální sebelikvidace. V současné době jsou ale dobré vyhlídky, že celý systém se totálně zhroutí. Je důležité, aby stát neměl na výplaty, důchody a financováni byrokracie a došlo k hyperinflaci. Je skutečně potřeba, aby došlo k lavině bankrotů, které totálně zruinují hospodářství a začne se znovu, od piky. Trh za to opravdu nemůže jak správně prezentuje pan prezident, ten se chová přirozeně. Na vině je špatná, nemorální a nepožehnaná politika a socialistická ekonomika.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Krize teprve přijde zuzi 05. 03. 2009 - 15:34