Podpořte Miloše Zemana

9. leden 2010 | 18.59 |

Pokud patříte mezi ty, komu se nelíbí politika a styl současného vedení ČSSD, připojte se k iniciativě "Podpořme Miloše Zemana". Nemusíte být přitom ani voliči stran nalevo od středu. I když jste třeba křesťan, živnostník, pracujete sám na sebe a nečekáte každý měsíc na podporu nebo důchod. Zkvalitnění politiky na levici nutně vyvolá potřebu téhož na pravici a zlepšení chodu státu a společnosti. A kdo by už neměl dost toho celkového a všudyprostupujícího znechucení politikou a politiky v současné ČR?

Jak by tedy mohla vypadat Vaše podpora straně Miloše Zemana, tedy SPO? Tady je několik tipů:

Jděte na předvolební mítink SPO a zatleskejte tam. Není jedno, jestli na tom shromáždění bude pět, padesát, nebo pět set lidí. Navíc, je možné, že tam (kromě příznivců Miloše Zemana a Vás) přijdou i najatí aktivisté paroubkovské ČSSD s cílem Miloše Zemana vypískat.
Pošlete SPO nějakou tu korunu.
Pomozte místní organizaci SPO s její prací, propagací, s budováním technického a organizačního zázemí.
Pokud se Vám v politice (nebo jen stylu) SPO líbí jenom určitá konkrétní věc, přitom ale volíte ČSSD, napište Vašemu politikovi (starostovi, poslanci, senátoru) za ČSSD, že pokud se práce jeho a jeho kolegů nezmění v tomto směru, budete letos v květnu volit ČSSD.
Podpořte SPO doma: pokud Vaše babička chce mermomocí volit socialisty, ať tedy volí SPO. Vysvětlete jí, jak to je s těmi profláklými 13. důchody.
Podpořte SPO na internetu.
Řečeno slovy J. F. Kennedyho: "Neptejte se, co může udělat Miloš Zeman pro Vás. Ptejte se, co Vy můžete udělat pro Miloše Zemana."
(ZDROJ)

Tento text je možné kopírovat a publikovat jako celek, s uvedením zdroje a linku na něj.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře