Proč to dopadne blbě?

17. září 2009 | 10.01 |

Protože v původní evropské populaci není dostatečně široká vrstva obyvatel v mladém věku. Revoluce a jiné velké společenské změny jsou podmíněny existencí dostatečně velkého zastoupení mladých lidí v populaci. Těch lidí, kteří od budoucnosti ještě něco očekávají, mají energii o něco bojovat a mají ještě málo co ztratit. Z lidí středního až důchodového věku se nestanou ani náckové, ani aktivní bojovníci proti jakémukoliv budoucímu nebezpečí. A i to málo mladých lidí, které máme, dokázala naše společnost účinně zpacifikovat tím, jak je neúměrně zatížila takovou spoustou povinností, že jim už na nic jiného ani nezbyde čas. Vzpomeňte jenom na vzdělání, starosti s bydlením (tady jsou mladí proti starým jednoznačně diskriminováni), nekonečné starosti s úřady, starosti o rodinu, hypotéky, atd.

Jak mohou dnešní mladí z většinové populace konkurovat mladým z těch etnik a skupin, které na vzdělání kašlou, o kvalitu bydlení a kvalitu života svých potomků se nezajímají a to minimum, co potřebují k životu, jim zajistí úřady? A ty úřady se jim jinak raději vyhnou, protože si na nich není co vzít a nejsou tedy žádné páky na jejich usměrňování!

Ve skutečnosti dojde díky demografii k velkým změnám mnohem dříve než předpovídají analýzy. Analýzy se totiž zabývají jenom počtem, ale ne skladbou obyvatel. Muslimům stačí, když budou mít většinu v populaci mladých lidí a lidí mladšího středního věku. Tahle věková skupina udělá revoluci a zruší demokracii. Důchodci, i když jich bude většina, nic neovlivní.

Nebojím se ani nástupu fašistů, ani návratu komunistů - nemají šanci se vrátit. Ve staré populaci nemají dostatečně širokou základnu mladých lidí, kteří by byli ochotni jednat a né jenom se vykecávat. Mladým je ovšem třeba říci na rovinu: Nebudou děti = nebudou důchody, jediné, co bude, je euthanasie, a to ještě jen v tom lepším případě.

A přestaňte už s těmi pohádkami o kapitálovém spoření, rentě a podobných nesmyslech. Ekonomika nemá jenom finanční stránku, ale i REÁLNOU. Můžete mít naspořeno kolik chcete, ale když nebude dost pekařů, tak bude chleba stát tolik, že si ho za Vaše úspory stejně nekoupíte. Reálná ekonomika je vždy průběžná. MYSLETE!

Odmítám defétistický fatalismus. Zvýšit natalitu domorodé populace lze, stejně jako lze mladým lidem vrátit hrdost na svou kulturu, kořeny, zemi, jakož i zastavit muslimské přistěhovalectví a intenzívně tlačit na deislamizaci těch, kdo zde již jsou.

K tomu ale musíme pojmenovat problém (= islám jako totalitní hnutí horší nacismu), vyžadovat dodržování našich vlastních pravidel, a konečně, nebát se pozitivně propopulačních opatření, která jsou dobře známá a fungují, ale my je odmítáme jen proto, že je kromě Marie Terezie či Fridricha Velikého používal i jistý kaprál s knírkem. Samozřejmě je nutné propopulační opatření zamířit na cílovou skupinu těch, u nichž to má smysl, protože k čemu by bylo rozmnožování řad profesionálních pobíračů sociálních dávek???

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře