Eurohujeři jsou v prdeli

5. listopad 2011 | 15.51 |
› 

Jak dlouho by trvalo vyjmenovat ty užitečné eurohujerské idioty, kteří dodnes vidí euro a federální EU jako zázračné řešení pro ČR? Všechny ty, kdo křepčili se Špidlou na koncertu před referendem o vstupu (to když se ještě referenda konala)? Celá Unie svobody? Celá ČSSD? Všichni Zelení Khmerové? Většina Lidovců? Polovina ODS?

Panebože, stačí si jen vzpomenout na ty hysterické novináře a aktivisty. Na ty doktory, co chtěli zpochybnit svéprávnost Klause, protože si dovolil pochybovat o lisabonu. Na ty křiklouny Urbana, Pehe, Hvížďalu. Na Halíka. Na Pajerovou. Na Zaorálka. Na Roučka. Na Rupnika. Na Bursíka. Na JauJauKáču. Docela by mne zajímalo, zda jsou vůbec schopní nějaké sebereflexe a pokory. Vsadil bych se, že ve své svazáckosti a bolševickosti nikoliv. Ale pozor, jejich mlčení nejsme svědky.

Oni už zase mají řešení a zase všechno vědí. Pro naše eurodobro...

A přitom je řešení tak jednoduché.Zachovat společný trh a volný pohyb zboží, kapitálu a pracovní síly. Z toho profitují všichni a nemusíte na to mít brusel, tedy ani EP, ani EK, ani Radu Evropy. Kdyby tohle volně fungovalo bez společné měny (ta je jen nástrojem těch dvou nejsilnějších), většině by se to líbilo. Ale to bychom nesměli mít socialisticky myslící komunisty vedenou Evropu, která chce každý den něco regulovat, omezovat, federalizovat, paušalizovat. Podali jsme si přihlášku do Evropských společenství, vstoupili jsme do Evropské unie a jsme v (EU)RVHP. Místo rudé Moskvy socialistický Brusel. Na zvracení...

RVHP byla pro mnoho lidí velký a nazapomenutelný vzor. Alibisticky za sebe nechat rozhodovat druhé a pokud to dopadne špatně, tak tvrdit: to já ne, to oni. A pokud by to náhodou dopadlo dobře, tak by byli za hrdiny a spasitele.

Největší nepřítel normálního, záměrně nepíši obyčejného, občana, je zvolený politik. A je zcela lhostejné, ze které je strany.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře