Přitom je TOP 09 banda šarlatánů, jakýchsi bolševických úderníků pseudopravice. I při bídě naší politické scény jsou tou nejodpornější, nejpokrytečtější a nejodsouzeníhodnější stranou. Prostě šíbři s pravicovou rétorikou a levičáckými skutky, kteří nevyznávají pravicové hodnoty, ale pouze zneužívají pravičácké floskule.

Zrádce lidovců Kalousek tady přece přes dvacet let mával lidoveckou sociální kartou, což vyvrcholilo, když je chtěl – myslím v roce 2006 – přivést až do náruče komunistů.

Schwarzenberg je tělem i duší Havlovec, tedy by měl být pokračovatelem levicového liberalismu, mysticismu, dekadence a postmodernismu. Ve skutečnosti je situace ještě horší, je dekadentním pragmatikem, který bolševicky a plánovitě rozvrací veškeré tradice spojené s českou státností, jež k naší pravici musí neodmyslitelně patřit.

Zamyslete se:

Je pravicové, mít plnou pusu rozpočtové odpovědnosti, a přitom v rozporu s míněním prezidenta i ČNB slibovat nejrůznějšími kanály další desítky miliard do EU (nešlo jen o euroval)?

Je pravicový takový stupeň internacionalismu, kdy nás nabádají k tomu, abychom slepě následovali cokoliv, co si dohodnou Merkelová se Sarkozym? To má být ten hlavní proud inspirovaný RVP se Sovětským svazem jako hegemonem? Straší nás "druhými houslemi" v Evropě a přitom z nás dělají kompars.

Je pravicové zvyšování daní? A není zvyšování majetkových daní (daní z nemovitostí) levičáckou zvráceností? To všechno v situaci, kdy Kalousek neráčil přihlásit ČR u švýcarských orgánů ani o miliardy odkloněné z MUS?

Je pravicová systémová buzerace občanů, nálepkování extrémismem a prolamování osobních svobod, které by nebylo myslitelné ani za komunistů? Navíc stát plánuje takový registrační dohled, že se stáváme – jak jsem někde četl – Českou registrovou republikou.

Je pravicové považovat suverénní národní stát za přežitek? Copak jej vymysleli komunisté? Nevymysleli. Ale jejich duchovní dědicové dnes blouzní utopicky o Spojených evropských státech.

Bylo by toho hodně, nad čím by si člověk ukroutil krk. Opravdu nechápu, jak tento volební megapodvod může někdo "žrát" i dnes.

A za projev nejhlubšího mentálního úpadku považuji, když mi někdo – evidentně z jejich zmatených voličů - za obranu tradičních hodnot a za samostatný úsudek bez ideologického nátěru spílá málem do komunistů a "socek". Je to pro mě dokladem jejich třídního, tedy leninského, uvažování.

A je pro mě opravdu těžké, abych se poměřoval s "užitečnými idioty", na které po vhození volebního lístku dopadne odlesk cizího bohatství.