Islámofašismus

11. květen 2012 | 23.45 |

Autorem následujících slov je údajně Dr. Emanuel Tanay, známý a vysoce uznávaný psychiatr. Muž, jehož rodina patřila před druhousvětovou válkou k německé aristokracii, vlastnil řadu průmyslových podniků a nemovitostí.

Když byl tázán, kolik Němců bylo skutečnými nacisty, odpověděl způsobem, který může být určující pro náš postoj k fanatizmu: "Velmi málo lidí bylo skutečnými nacisty, ale mnoho dalších se radovalo z návratu německé hrdosti a další byli příliš zaneprázdněni, než aby je to zajímalo. Byl jsem jedním z těch, kdo pokládali nacisty za bandu bláznů. Takže většina se prostě stáhla a umožnila tím, aby se to vše stalo. Pak, dříve než jsme to zjistili, nás měli v hrsti, ztratili jsme kontrolu a nastal konec světa. Má rodina ztratila všechno. Já sám jsem skončil v koncentráku a Spojenci rozbili mé továrny."

Dnes nám znovu a znovu různí experti opakují, že Islám je náboženství pokoje a že velká většina muslimů si přece přeje jedině žít v míru. I když toto laické ujišťování může být pravdivé, nemá pražádný význam! Je to bezcenné šidítko, které nám umožnit, abychom se cítili lépe a aby se poněkud zmenšil (psychologický) účinek fanatického řádění ve světě ve jménu Islámu!

Je skutečností, že v současné fázi dějin vládnou Islámem fanatici. Jsou to fanatici, kdo vedou vedou každou z 50 válek, které zuří ve světě. Jsou to fanatici, kteří systematicky masakrují křesťany či příslušníky domorodých kmenů v Africe a postupně utápějí kontinent v příval Islámu. Jsou to fanatici, kdo spouštějí exploze bomb, usekávají hlavy, vraždí nebo zabíjejí z důvodů "cti". Jsou to fanatici, kdo přebírají mešitu po mešitě. Jsou to fanatici, se zápalem šířící kamenování a věšení obětí, znásilňování, zabíjení, polévání žen kyselinou, likvidace homosexuálů... sou to fanatici, kdo učí mladé zabíjet a stát se sebevražednými bombovými zabijáky. Obtížně měřitelnou skutečností je, že mírumilovná většina, "mlčící většina" je vyděšena a je vyřazena.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře