Causa Parkanová

18. červen 2012 | 06.25 |

V našem státě je to tak, že ve funkci ministrů působí buď mafiáni osobně, nebo nějaký trouba, kterého tam oni nastrčí, abysi pak za jeho zády mohli kout své pikle.
 
Takhle to třeba dopadá, když udělají zpěvačku dechovky ministryní obrany. Partička chytráčků z ministerstva obrany a financí využila toho, že dotyčná nemá o resortu ani potuchy a v nestřežené chvíli, když si odskočila zpátky k vařečce, si sjednala svůj soukromý kšeft, z něhož měla tučnou provizi.

A tak bhyla nakoupena letadla, která, pokud vůbec vzlétnou, doletí sotva za humna. Málo platné, kromě zpěvačky jste, vážená paní poslankyně, také právnička, a měla jste si tuhle zakázku řádně prověřit. A z titulu funkce ministryně máte holt také hlavní zodpovědnost, to se nedá nic dělat. tady platí slova klasika: "Když nemyslíš, tak nepiš. Když píšeš, tak nepodepisuj a když podepisuješ, tak se sakra nediv." Tak teď se ničemu nedivte.

Jediné, co můžeme čekat v zemi, kde ministrem financí je Šílený Alchymista, je obrovský výbuch. A ten bude asi znamenat totální a definitivní konec nejenom naší ekonomiky, ale i celého státu...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře