Když se chcete zeptat..

21. červenec 2012 | 21.41 |

..proč je v českých zemích takový bordel a tolik korupce a zlodějiny, ptejte se těch nejpovolanějších.

Ministerstvo - Ministr - Telefon - Email:
Premiér Petr Nečas 257 172 023 petr.necas@odsvs.cz
Ministerstvo zahr. věcí Karel Schwarzenberg 257 172 007 schwarzenbergk@psp.cz
Ministersto vnitra Jan Kubice 974 832 843 protokolkm@mvcr.cz
Ministerstvo dopravy Pavel Dobeš 225 131 111 posta@mdcr.cz
Ministerstvo financí Miroslav Kalousek 257 172 088 kalousek@psp.cz
Ministerstvo kultury Alena Hanáková 257 172 037 hanakovaa@psp.cz
Ministerstvo místního rozvoje Kamil Jankovský 224 861 130 ministr@mmr.cz
Ministerstvo obrany Alexandr Vondra 257 075 143 vondraa@senat.cz
Ministerstvo práce a sociálních věcí Jaromír Drábek 221 922 511 jaromir.drabek@email.cz
Mininisterstvo průmyslu a obchodu Martin Kuba 387 172 271 martin@martinkuba.cz
Ministerstvo spravedlnosti Pavel Blažek 221 997 111 SM@msp.justice.cz
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Petr Fiala 234 811 501 posta@msmt.cz
Ministerstvo zdravotnictví Leoš Heger 257 172 042 leos.heger@mzcr.cz 
Ministerstvo zemědělství Petr Bendl 257 172 038 bendlp@psp.cz 
Ministerstvo životního prostředí Tomáš Chalupa 257 172 178 chalupat@psp.cz
Místopředsedkyně vlády Karolína Peake 257 172 121 peakek@psp.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře