Odmítám islamizaci ČR, Evropy i světa!

27. červenec 2012 | 13.18 |
› 

"Ovládneme Evropu skrze dělohy našich žen." Hlásají imámové v arabských mešitách před statisíci islamisty. Nenávist, agresivita, opovržení vůči Evropanům, křesťanům i ateistům, pro muslimy nevěřícím psům.

V Evropě se však muslimská komunita (zatím menšina) chovala zcela jinak. Na venek velmi přátelsky, nenašli byste úslužnější a přátelštější lidi, než představitelé muslimských menšin. Pod ochranou pseudohumanistických vlád napříč Evropou, pod závojem politické korektnosti, ruku v ruce s propagací multikulturalismu, positivní diskriminace se jim podařilo oklamat většinovou společnost.

Jen zlí "pravicoví radikálové" bili na poplach, ale nikdo jim nevěřil. Konkrétně česká společnost neprozřela ani poté, co byl reportérem ČT natočen dokument "Já Muslim" o šíření radikálního islámu přímo v Praze v mešitě na Černém mostě! Tam místní imám hlásal své pokřivené názory o tom, jak je třeba všemi prostředky bojovat za šíření islámu a propagoval mučednictví (rozuměj i sebevražedné útoky)! Stejně zaslepen byl i český konvertita Lukáš Lhoťan, který mediálně útočil na české národovce a hájil nejen brněnskou muslimskou komunitu. Co dělá pan Lhoťan dnes? Doslova křičí, že brněnští muslimové jsou ovládáni arabským radikálním duchovním. Ani toto nestačí většinové společnosti, aby prozřela?

Dnes se probouzí Belgičané do zeleného rána. Islamisté je vyzívají, aby opustili svou vlast, pokud se jim islám nelíbí! Tak kde to jsme? Tamní islamisté rozpoutali pouliční válku jenom proto, že policistka zastavila v souladu se zákonem islamistku a požádala ji o sundání šátku. Na to byla muslimkou surově napadena a utrpěla zlomeninu nosu! Zeptejme se sami sebe, jestli bychom dali pěstí policistovi, který nás zastaví při jízdě na červenou nebo při jiném přestupku!

Bojím se, že ani toto plivnutí do tváře evropské civilizace neprobudí rozespalé a malátné původní obyvatelstvo. Dříve nebo později k tomu ale nakonec dojde. Naše probuzení bude sice kruté, následná opatření velmi, velmi bolestivá, ale přesto věřím, že má cenu bojovat za pokračování Evropy tak, jak ji vybudovali naši předkové, kteří krváceli na Kosově poli, u Moháče, u Vídně a na řadě dalších míst, aby uchránili evropskou civilizaci před islámem.

I v dnešní době existuje, byť zpřetrhaná, obranná linie. I v České republice dnes bojují skupiny pronárodních aktivistů proti islamizaci. Boj je to těžký, vyčerpávající a dlouhý. Jednou z takových skupin je také občanské sdružení Antimešita www.antimesita.eu. V tomto směru navázalo na aktivity svých předků a upozorňuje na aktuální rizika a projevy plíživé islamizace.

Já se v budoucnu nechci vzdát svobodného internetu, piva, alkoholu a svobodného kulturního života. Nechci, aby moje žena musela žít jako pes a chodit zahalená od hlavy až k patě, nechci, aby právo šaría omezovalo ani mně ani moje děti. Proto podporuji občanské sdružení Antimešita. Proto přispívám svými články a nejen tím. A co pro zachování svého způsobu života jste ochotni udělat vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Odmítám islamizaci ČR, Evropy i světa! pavlahonajzerova 27. 07. 2012 - 14:20
RE: Odmítám islamizaci ČR, Evropy i světa! křesťan 27. 07. 2012 - 17:27