Volby 2012

27. srpen 2012 | 13.24 |
› 

 Už víte koho budete letos, v roce 2012, volit do senátu? Volte Muslimské Bratrstvo ČR (dále jen MB) jedinou stranu, která má v ČR a v Evropě budoucnost.

Já, jakožto její oficiální mluvčí s tradičním Evropským jménem Muhhamad Ali, bych Vám nyní rád sdělil několik bodů našeho předvolebního programu. Jakožto návštěvníkům GameParku se Vám bude asi líbit nejvíce náš první bod, který se týká věcí.

1). – Právo znásilnit jakoukoliv ženu – s nástupem MB se už nebudete muset bát, že dopadnete jako starý panic, který sedí celý den u PC. Prostě jakmile dostanete chuť, tak vyjdete do ulic, vyhlídnete si kořist, která se Vám bude líbit a bude po problému. Postihu se nemusíte bát, protože jakmile Vás bude chtít nějaká věc (žena) nahlásit na PČR, tak jí zatkneme a potrestáme za cizoložství - ukamenováním, koupelí v kyselině atd. Součástí programu bude i snížení věkové hranice pro pohlavní styk z 15 let na 6 let.

2). – Zákon o rouhání – I vás zřejmě štvou menšiny žijící v ČR (převážně Češi, romové, asiati, Rusové a Ukrajinci). Právě díky tomuto zákonu se jich můžeme společně zbavit. V krátkosti, stačí nějakou osobu udat na PČR z urážek Koránu či našeho proroka Mohameda a policie se už postará o potrestání těchto osob – tj. Trest smrti nebo doživotí. Součastí bude úprava Listiny základních práv a svobod – konkrétně část "Nikdo nesmí být zbaven života." Nové znění bude "Žádný muslim nesmí být zbaven života". Problém s menšinami se nesmí podceňovat.

3). – Vlastenectví – Víme, že vlastenectví je důležité a proto se budeme snažit prosadit změnu vlajky, tak aby odpovídala představě veřejnosti. Novou formu si můžete prohlédnou v přiloženém obrázku. Součástí bude i změná státního znaku na půlměsíček, ak-47 a letadlo s rozlomeným trupem. Celý znak bude doprovázen nápisem SEMTEX (když jsme na území ČR). Dále budeme usilovat o změně názvu státu z Česká Republika na Česká Islamistická Republika.

Průmysl a zemědělství: Jakmile zvítězíme můžete se těšit na vzrůstající ekonomiku země a zvyšující se úroveň života. Navážeme totiž nové diplomatické vztahy s dalšími Islamistickými státy jako třeba USA, Velká Británie, Francie, Egypt a dalšími. Vstup do ligy Arabských států je samozřejmostí.

A jelikož se ČR nachází ve vhodných geografických podmínkách, tak bude mít každá rodina právo na jednu kozu. Budete se tu mít stejně dobře jako na západě. Už žádné platové rozdíly jako v minulosti, kdy byla výplata českého doktora nižší o více jak 50% než doktorů na západě. Samozřejmostí bude také finanční podpora na rozvoj České Zbrojovky a Explosia (výrobce Semtexu) jelikož snaha o snížení nezaměstnanosti je u nás prioritní.

Další body:

Rozvoj pěstování Opia

Legalizování obchodu s ženami - žena bude mít jako platidlo hodnotu pěti tisícové bankovky - koza pětisetkoruny a velbloud dvoutisícovky

Armáda:
Můžete se těšit na obnovení Základní Vojenské Služby! Je důležité, aby měla naše budoucí Česká Islamistická Republika mnoho odvážných a profesionálních bojovníků připravených zemřít za Alláha. Cvičit vás budou jen ti nejlepší z nejlepších – samotní členové Al-Kajdy. Nebudou chybět ani kurzy sebeodpalování. Navíc bude důležité připravit se na Sv. válku s dalšími zeměmi Východní Evropy, kde by nemuselo MB uspět. Jako třeba Slovensko, Polsko atd.

Památky a kultura:
Stejně, tak jako jsme nechali zničit pyramidy v Egyptě, necháme zničit všechny památky ČR z doby, kdy této zemi vládly ateisté, křesťané a gayové. Zbývajíích pár kostelů přeměníme na mešity nebo si rovnou necháme vystavit nové. Nemusíte se bát, v každé vesnici bude alespoň jedna. Zákaz pití alkoholu, zákaz nošení bikin a povinnost burek pro ženy je samozřejmostí.

Další body:
Zničení Židovských čtvrtí v Praze a jiných městech
Najít Golema a zabít ho
Svrhnutí sochy Sv. Václava
Hodiny Koránu ve školách (min. 2 denně)

Nakonec, nezapomeňte, že jestli nevyhrajeme, tak Vás západní muslimské mocnosti vymažou z mapy.

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře