Pravda je to poslední.

22. září 2012 | 00.25 |

Pravda je až to poslední, čemu se dá věřit. Kobercový nálet zločinců vůči Věcem Veřejným napáchal samozřejmě škody. Kmentovy pohádky pro dospělé nebyly hloupě napsány, a tak není divu, že vysoké procento čtenářů blbostí, provázaných nesmysly v MF DNES, naletělo kmotrovské, zdánlivě neprůstřelné propagandě natolik, že díky "kumštu" megazlodějů a notorických lhářů se podařilo srazit preference VV pod hranici nutnou pro vstup do parlamentu a vysoké politiky.

Maestro Kmenta lhal, až se mu od huby prášilo. Že by se měla zmocnit vlád teroristická skupina Hunů z ABL je úsměvné. Bezpečnostní agentura zaměstnává lidi především k ostraze objektů a na vrátnicích. Že by vrátní uskutečnili puč na ovládnutí republiky je víc, než nepravděpodobné. Už z toho je zřejmé, jakým blbostem a kravinám v podání génia Kmenty jsou naivní občané ochotni uvěřit.

Každý přece známe pracovníky bezpečnostních agentur s kastrůlky s jídlem, co si nosí do práce, aby ušetřili. Nevím, nevím, ale vrátný s kastrůlkem není pro mne ten pravý pučista. Zbývá vedení firmy cca. 5 až 10 lidí, kteří vedou celou agenturu i její agendu. Že by sedm statečných se zmocnilo vlády nad bezmocnými kmotry s jejich Lidem?Ubozí kmotři by museli trpět, jak vrátní tlučou lžicemi do kastůlků a přejí si jejich předčasný skon!

To, že takové množství občanů je ochotno uvěřit takovým krávovinám v podání kmotrů a Kmenty, je námětem na vědeckou práci. Dnes analyzujeme příčiny selhání mechanismů "svobodného" tisku a (bohužel) výborně se bavíme tím, co prezentoval veřejnosti Kmenta.. Naopak jsme zděšeni, jak snadno a de facto primitivně se dá český občan napálit.

Mysleli jsme si, že to bude složitější rébus. Upozornění: Nejsme babičky z Počáplic. Zatím jsme ve vleku blbostí, co nám kmotři chtějí vtlouct do hlavy. To se dá ale snadno léčit. Puč vrátných, hlídačů objektů s kastrůlky je přece mesmysl non plus ultra. Tak špatně na tom jako národ nejsme, abychom se tomu, jak jsme naletěli, takovým blbostem v podání Kmenty, alespoň nezasmáli.

Volte Véčkaře nic neukradli a zločinci budou mít vztek!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pravda je to poslední. vlado 22. 09. 2013 - 09:34
RE(2x): Pravda je to poslední. jezevec-mrzout 22. 09. 2013 - 22:18