A teď se z toho omrdáme všichni!

25. září 2012 | 20.25 |

Ahoj,
v příloze vám posílám část úředního dopisu, který mi dnes přišel poštou a vy, kdo máte něco společného s Kooperativou, zbystřete...

Jedná se o to, že jedna moje zaměstnankyně - skvělá a šikovná paní - zaplatila o 1 týden později povinné ručení. Prosím zbytek si přečtěte v příloze.

1. příloha - dopis od exekutora

2. zápis ze soudu

Těch papírů jsem dostal ještě více, nejsou však nijak podstatné. Podstatné je to, že z 18 Kč penále je 16 000 Kč, dále pak je podstatné to, že paní Dudychová, nedostala ani vyzvání k zaplacení penále, ani pozvánku k soudu, prostě nic. Dále je podstatné, že se zamítá jakékoli odvolání.

1. Jak je možné, že se nemůže vůbec odvolat proti tomuto rozhodnutí, když ji nikdo nepodal zprávu o soudním řízení?
2. Karel Makovský bude strhávat peníze své zaměstnankyni.

Paní Dudychová se vše dozvěděla ode mne, když jsem si přečetl mně adresovaný dopis - skoro se zhroutila!!!


Pro mne je důležité toto - když z 18 Kč se stane 16 000 Kč a je to posvěceno státem, je to velmi mizerný stát za který se z celého srdce stydím.

Pokud vše proběhlo podle zákona,tak se může stát zítra Vám i mě,že budeme platit nenasytné hydře spousty peněz.

Ptám se, je to demokratický systém a nebo jsme již ve fašismu a nestačili jsme si toho všimnout? Vládne nám mafie??

ZDROJ

TEĎ teprve jsme totálně v prdeli, protože nějaké to penále se dá napočítat NAPROSTO KAŽDÉMU. NIKDY nemáte jistotu, že vaše banka provedla příkaz včas a málokdo platí s dostatečným předstihem svoje účty, zejména v této době, a nějaké to penále - byť halířové - se dá vygenerovat vždycky. A protože nejde o penále a o dluhy, ale o trafiky pro šíbry jako je Langer, Pospíšil, nebo třeba ministr spravedlnosti za exekutorskou mafii Blažek a jestli tohle byl zkušební balónek, tak příští rok máme asi tak padesát milionů vyhlášených exekucí a veškerý majetek občanů se přesune mezi asi tak dvěstě lidí...

Z toho se poserem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře