Držte huby! A nechejte nás krást..

13. listopad 2012 | 20.25 |

Na sociálních sítích je probírán projev staronového místopředsedy ODS a ministra spravedlnosti nominovaného za exekutorskou mafii Pavla Blažka, jenž přednesl na nedávném brněnském kongresu modrých ptáků tak, jak mu zobák narostl.

Pravda je ovšem jako obvykle někde jinde. Internetová média totiž ohrožují především Blažka a organizovaný zločin, který Blažek velmi účinně kryje. Jsme opět svědky, jak ODS ovlivňuje veřejné mínění, aby mohla vyšperkovat svůj náhubkový zákon.

ODS se přihlásila k diktatuře organizovaného zločinu a v jeho jménu je schopná všeho. Není to standartní demokratická strana. Je to hrubá, nástupnická organizace nejtvrdšího jádra KSČ a je naprosto legitimní proti ní bojovat všemi prostředky. Veškeré ohledy a slitování stranou. Jde do tuhého a samet evidentně nefunguje.. Tenhle nicotný chcápek naprosto drsně a nesmlouvavě likviduje nejdůležitější státní aparát a jelikož ČSSD nenabízí vůbec nic a nic se po jejím eventuálním vítězství nestane, budu volit extrém. Budu volit cokoliv, co je zlikviduje, bez ohledu na důsledky. Absolutně všechno je lepší, než tahle špinavá pakáž. Zřejmě asi tuší, že je se vším konec a že jdou do kopru. Svým chováním se sami zařadili k extrému, zlikvidovat je může jen revoluce. Tentokráte bez pardonu. Oni dobře vědí, co dělají a že z toho může vzejít pouze masakr. A nemysleme si, že to jsou nějací troškaři. Bez váhání budou vraždit kohokoliv. První věc, kterou odporný pravdoláskař Vondra ve své funkci ministra obrany udělal, bylo cvičení NATO proti protiválečným (rozuměj protivládním) demonstracím (2010 Mošnov).

Vytvořila se naprosto zbytečná a nesmlouvavá elita, která nenávidí kulturu, demokracii, opovrhuje právem i fungující rodinou, Je to zločinecká organizace bez svědomí, bez vize, bez myšlení... Ve společnosti vládne naprostý lidský odpad vedený psychopaty, defraudanty i jinak psychicky vyšinutými jedinci.

Škody, které způsobili, jsou prakticky nevratné a změna směru vývoje ČR bude hodně moc a moc bolet, protože tihle, vážení, tihle po vás nechají klidně střílet!

Katolické instituce z té špíny nevyjímám. Ukázaly se v pravém světle a není třeba k tomu cokoliv dodávat. V zemi je bída, vládnou svazáčtí diktátoři, společnost hloupne a to je přesně to, co milují. Nesvobodu, farizejství, zlodějny, pedofilii - špínu a zvrácenosti všeho druhu. Současný stav je pro ně evidentně rájem.

V sobotu demonstrovat půjdu, přestože odborům nevěřím. Věřím v následnou spontálnost, která se rozroste co celonárodního protestu. Nemáme kam ustoupit a Blažek nám jasně říká - držte huby. Ukázka práce totálního šmejda .Je třeba s nimi okamžitě skoncovat a to za jakoukoli cenu!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře