Sejdeme se v sobotu?

16. listopad 2012 | 22.59 |

‎5 700 000 exekucí na majetek českých občanů. Legální lichva. Legální vymáhání výpalného pod rouškou exekuce. Zkorumpované soudy, složené ze starých bolševických soudců. Bývalí agenti StB s titulem JUDr. exekutory, chráněnými státem.

Zabavovat lze vše a všemi způsoby - neexistují pravidla - není si kde stěžovat. Prakticky neexistuje existenční minimum - je de iure nezabavitelné, ale de facto nikoliv. Exekuce se staly výnosným byznysem.

Soudy odsoudí každého na základě předloženého papíru bez přítomnosti obžalovaného, který se o soudu dozví až od exekutora, kdy jeho dluh naroste na nákladech řízení a odměnách exekutora 30x i více.

Česko se chystá přemlouvat státy EU i USA, aby mohlo zabavovat i majetek Čechů žijících trvale v zahraničí.

Většina dluhů českých občanů jsou náklady exekutora a smyšlený dluh - údajná pojistka, nedoplatek ve výši pár (sto)korun, 10 let staré pokuty a cokoliv, co se nedá vyvrátit. Důkazní břemeno je na žalovaném, který často nemá ani na advokáta...

Čeští exekutoři navýší několikanásobně dluh povinného o svoje "náklady" schválené státem... Je to promyšlený systém, jak z lidí dostat úplně všechno, co vyprodukují a přitom je donutí vytvářet hodnoty a de facto zadarmo. Je to otrokářství! 5 700 000 exekucí a 150 vyvolených soukromých exekutorů s miliardovými příjmy!

To je Česká republika v centru Evropy v roce 2012.

Třetí vlna privatizace - exekutorská. Fabriky už jsou vykradené a zlikvidované, pozemky skoupili cizinci. A to ostatní je prostě třeba sebrat - ekonomická genocida podle zákona. Nechápu na co Hitler potřeboval koncentrační tábory - tohle je jednoduché a humánní řešení likvidace nepohodlného obyvatelstva. Navíc i úklid mrtvol těch, co skončí se životem díky bezvýchodné situaci zařídí ještě pozůstalí na svoje náklady. Řešení je tudíž i laciné.

Áda to vidět a vědět, tak se v tom pekelném kotli vzteky rozpustí.

Je čas!
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sejdeme se v sobotu? tenisak 17. 11. 2012 - 12:42
RE(2x): Sejdeme se v sobotu? jezevec-mrzout 17. 11. 2012 - 13:49