Nejdůvěryhodnější?

26. listopad 2012 | 03.33 |

Z hlediska důvěryhodnosti v očích finančních trhů je Miroslav Kalousek nejdůvěryhodnějším ministrem financí v Evropě - píše britský list Financial Times.

Poplácali poskoka nadnárodních korporací a celá TOP se z toho blahem podělala...

Je to špatné, panstvo, opravdu nestačím(e) tak rychle vydělávat, jak rychle dokážete vy rozkrádat rozpočet. Navíc už ani není kde, poslední zaměstnavatelé zdrhají z republiky nebo krachují. Ti, co zbyli, mají převážně daňové prázdniny - nebo jde o banky a Úřady.

Můžete šetřit jak chcete, NEJSOU tu firmy, co by rozpočet naplnily - ti důchodci a rodiny s dětmi, po kterých tak sveřepě jdete, to fakt nemají z čeho utáhnout. Ti je nenahradí, nic totiž netvoří.

On už vám pomalu přestává fungovat i exekutorský průmysl, navzdory tomu, že jste mafii dosadili na Spravedlnost jejího zástupce do funkce ministra a schválili, že exekuce může dělat teď každý krkavec už prakticky jen podle vlastního uvážení, pomůže to i tak zvednout výběr DPH jen na příliš krátkou dobu. Ani pro exekutory už toho totiž moc nezbývá, za chvilku se začnou žrát mezi sebou. Můžete ožebračit úplně všechny, prosperitu státu na tom nepostavíte, ale o nějakou prosperitu ČR vám stejně vůbec nejde, že?

Jasně, ještě se daly dohlodat poslední zbytky ve formě církevního tunelu - teď už tu vládu vlastně můžete klidně nechat chcípnout, poslední penězovody byly správně odkloněny - dodělávající zloděj propisek Klaus vám to posvětil (těch miliard je dostatek na to, aby se podělili všichni zúčastnění) - a důvod, proč ji nadále držet, už neexistuje.

POTŘEBUJEME VE VLÁDĚ NÁRODOHOSPODÁŘE ne šíleného alchymistu, spící knížu a podobnou svoloč. Ale koho to zajímá..? Koho zajímá osud země v srdci Evropy?

Její vládu zcela určitě ne...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře