Eurabia začíná v Belgistánu

5. červen 2013 | 17.31 |
› 

Vzhledem k tomu, že mnozí belgičtí zákonodárci jsou imigrantského muslimského původu, prvky islámského práva šaría nezadržitelně pronikají do legislativy. Momentálně má parlament na stole ke schválení návrh rezoluce, kolem které je velký humbuk v celé belgické společnosti.

V prvním čtvrtletí letošního roku předložilo šest socialistických a ekologických senátorů – mezi nimi 3 muslimové - ke schválení legislativní návrh činící islámofóbii trestným činem, za který bude hrozit odnětí svobody či peněžitý trest. Pod islámofóbií se pak rozumí mít za to, že islám je rigidní neadaptovatelné náboženství vedoucí k násilí a usilující a světovou hegemonii, že je méněcennější západní kultury, sexistický, ten, kdo se staví k islámu opovržlivě a v důsledku toho diskriminuje muslimy a nebere je jako normální, a v neposlední řadě i ten, šmahem odmítá kritiku islámu vůči západní společnosti.

Připomeňme, že masami muslimských imigrantů zákonitě silně islamizovaná Belgie např. již zrušila oficiální názvosloví křesťanských svátků a nazvala je neutrálně svátečními dny, v hlavním městě Bruselu zrušila tradici vánočního stromu a nahradila jej čtyřikrát dražším projektem světelných efektů , či že a vánoční trhy se nově nazývají trhy zimního veselí.

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře