Převrat?

17. červen 2013 | 16.35 |

Co vás nemá?! Nechci být špatným prorokem, ale tihle hoši a děvčata, co jsou uvázaní na státní kasu, ti si rybník nevypustí!! Jedni a tedy ta většina, vědí, že s novými volbami nejspíš končí. Ti druzí mají zase nejspíš, díky nám, občanům, své jisté tak jako tak.

Posbírání pár přestupců zákonů je jen velké divadlo, doprovázející bitvu klanů, podobně jako v době války gangů z doby Al Capona, kterému se vraždy neprokázaly, jen daňový únik. Ještě je v pozadí pár desítek kg zlata, pár desítek milionů a kmotři na dovolené. Že Nečas zatlouká, že si za státní nechal zlepšit pozici k rozvodu a třem hochům přihrál trafiky?? Ale přeci šlo o bohulibé miliardy, církevní restituce, vzpomeňte! Tisíce příběhů zlodějin i s poetickými jmény Blanka není vůle řešit. Budou se prý jen "řešit" politické trafiky - ale těch tu je, i zákonných!!  

Přece všechny ty zlodějské peníze, které dostávají za odměnu politici, členové dozorčích rad, nadsazené statisícové platy a prebendy ve státních institucích (VZP, ČD, ČEZ – viz třeba Roman...) jsou legální!!! A dokonce je nelegální vědět, kolik brala vlastně Nečasova – řekněme slušně ne konkubína, ale podřízená! Přece zítra nezatknou Nečase a Kalouska, aby neovlivňovali svědky, nenapnou je na skřipec, aby vyzpívali, jak to bylo s Pandury, Grippeny, Cassami a eurofondy atd....

Takže padne 85% občanů nenáviděná vláda Nečasova, spousta lidí si řekne konečně a oddychne si ve víře v lepší příští. Ale oni si chlapci a děvčata jen opráší saka a jedeme dál, močálem černým kol bílých skal. Pochybuji, že třeba Šílený Alchymista jako fata morgana zmizí s ním...Že s ním zmizí kecalové a neumětelové typu Bendl, Heger, Mullerová, Benda a že nepřijdou jiní, třeba ještě horší... Na povodněmi stižené se rázem zapomene a koncepčně je řešit? Co vás nemá, už máme přece zkušenosti za 11 let od minulé povodně! Copak tu byla vůle zjistit a zveřejnit chybu v manipulaci s přehradami?

Přece máme také zkušenosti s vládami socanů, zapomněli jsme, co se tu děje 23 let, kdy se jen větší a menší zloději střídají?  Systém korupce přece zasáhl všechny parlamentní strany, to nevidíte? Nevěřte bláhově, že sockomanči, kteří upletli bič na občany např. prohlasováním fotovoltaiky budou jiní! Hradní strůjce oposmlouvy a spolupůvodce neřešení zlodějin si teď zahraje na spasitele a chytrou horákyni, ale systém, který dostává do čela prospěcháře, mechanismus lhaní a korupce se nezmění ! Bůh s námi a zlý pryč... nám nepomůže    Nový "pan čistý" zase vyhlásí boj s korupcí, či jiné bohulibé heslo, ať to bude jakýkoli kuba či jura, bude to jen kosmetická změna!

A nové volby, bez změny volebních zákonů? Pokud nezmizí stranické kandidátky a nebudou si moci občané vybrat důvěryhodného poslance a když zklame, hlavně ho odvolat, nic se tu nezmění. Starého psa přece novým kouskům nenaučíš!

Víte přece, co se stane, když přilétne hejno špačků na třešně a vy přijdete na zahradu? Vzlétnou - a sednou si zase na jiné větve. Dokáží za den či dva oholit strom dočista. Vinaři dole na Moravě je střílejí a jen to prý pomáhá...

ZDROJ, (kosmetické úpravy Jezevec)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře