Tak mám dojem..

25. prosinec 2013 | 16.59 |
› 

Tak nevím, nebylo by lepší aby tady zase vládl Tolja Přesčas Nagy a Jednička Kalousek?

Tak to měli pěkně pod kontrolou,policie šetřila a nic nevyšetřila, státní zastupitelství v Praze co mohlo to vhodilo pod koberec, Tojla Přesčasů vyřvával jak se nám dobře daří a Kalousek nevěděl jak držet a snižovat deficit, až všechny ožebračil, ale přitom jsme se radovali jak málo jsme zadlužení.

Karolínka furt mluvila co dělá proti korupci sama zkorumpovaná, Kuba řídil úředníky na ministerstvu průmyslu kteří nic neřídí, Bendl se staral co ještě odklonit a přitom ronil slzy jak pomáhá zemědělství. Družinářka z Vizovic ladila precesy na ministerstvu kultury a i když ji pomáhal rektální alpinista Gazdík, tak všechny procesy prosrala.

Drábek a jeho Šiška odklonili miliardy na sledování bezdomovců a z Úřadů práce udělali evidenční střediska. Ty úspory které údajně dosáhly spočívají v tom, že po určité době v nezaměstnanosti dostanete kulové, stát se na Vás vysere a těží z toho jen cigáni mající propracovaný systém sociálních dávek, aby mohli jezdit na nákupy taxíkem.

Duka se mohl umluvit jak děkoval Nagymu a Kalouskovi za ty miliardy které mu budou platit ještě naši vnuci a Nagy a Kalousek určitě dostali nějaký diplom a hlavně dobrou provizi.

Tak nám bylo dobře a ti hloupí občané-voliči je nevolili a nevolili. To není normální takové staré politické strany to byly a končí!?

(Mám dojem že nebudou stačit vazební věznice jakmile se odkryjí jejich rošťárny!) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře