Průměrně milion exekucí ročně.

20. duben 2014 | 21.55 |

To je oficiální statistika od roku 2009, tudíž to na začátku roku 2014 dělá cca 6 miliónů. Exekuční komora se chlubí, že v loňském roce bylo exekucí pouze 736 000 a tedy dochází k poklesu exekucí. Ovšem záměrně zamlčují logiku, že při šesti miliónech exekucí na sedm a půl miliónu dospělých obyvatel ČR začíná přirozený roční pokles. I při poklesu exekucí bude již v roce 2015 připadat jedna exekuce na jednoho dospělého Čecha.

Co já s tím?, říká si ta druhá polovina národa, které se ještě exekuce nedotkla. Proč polovina národa? Stačí jedna exekuce v rodině a rodina je postupně zlikvidována, protože z exekučního minima nelze platit obydlí, stravu, ošacení, náklady na studium jednotlivce natož rodiny.

Už jen fakt, že v 21. Století je již polovina národa likvidována exekuční genocidou by mělo tu druhou polovinu minimálně vážně znepokojovat. Exekuovaní přestávají oficiálně pracovat a přesouvají se do šedé ekonomiky, tak aby přežili a aby většina jejich vydřených příjmů neskončila na kontech exekutorů v daňových rájích. V průměru dva tisíce lidí genocidu psychicky neunese a spáchá sebevraždu, to je od roku 2009 už cca 10 000 lidí.

Pokud ještě dál čtete, chvilku to přerušte a uvědomte si, že to není správa o stavu protektorátu z dob roků 1939 až 1945, ale fakta o současnosti!!!

V takovém rozsahu se pravděpodobně jedná o naplnění skutkové podstaty § Genocidium trestního zákoníku. O tom jsem psal v Exilových novinách mnohokrát a zásadně to souvisí s tím, že ČR je novodobou kolonií.

Vracím se tedy opět k otázce, co s tím má co do činění ten, který exekuci nemá? V tak rozsáhlém exekučním teroru je významně likvidována ekonomika země, zvyšují se sociální výdaje státu a už před několika lety se spustil dominový efekt ekonomického pádu. Z vlastních zkušeností znám živnostníky, kteří se mi před rokem smáli, že má firma nevydělává ani na své režie, no a letos už jsou "ubytováni pod mosty". Ekonomiku samozřejmě hlavně zlikvidovalo darování republiky cizímu kapitálu, bankám, korporacím, rozkradení velkou privatizací a to i přírodního bohatství země, jako je uhlí, minerální vody a plyn. Státní rozpočet vysávají tisíce trafik, současná vláda v tom zvesela pokračuje, právě před několika dny potvrdila zvýšení platu GŘ drah na 200 000 měsíčně. Ekonomiku ničí vysoká daňová zátěž obyvatel a také násobně předražené potraviny - dá-li se těm odpadkům, kterými jsme krmeni říkat potraviny... I tak významným podílem pádu republiky bude právě exekuční genocida.

Nebuďte úzkoprsí v myšlení, ono se to týká i vás, pokud ovšem nejste součástí exekuční mafie, kterou tvoří v tomto Exekucistánu prezident republiky, vláda i parlament ČR, justice, právníci a "pracovníci" soukromých inkasních agentur EXEKUTORŮ. Vše poté podporuje zrůdný zhluk zákonů a ignorace, podporovaná dezinformacemi plošných médií.

Exekuovaného po nějakém roce poznáte, vypadá jako obyvatel koncentračního tábora, pokud ovšem neměl to štěstí chytit se v šedé ekonomice - pak žije v cizím bytě či domě, jezdí cizím autem a bydlí na druhém konci republiky, stal se NEVIDITELNÝM, aktuálně je takových v republice asi tak milión!

To je asi vše z pohledu ekonomického. Z pohledu lidského je genocida nejhorším zločinem, populace je zde nenápadně doplňována cizinci.

Víte jak trpí důchodci v dluhových pastích? Jak trpí děti a manželky exekuovaných, když nemají na jídlo? Exekuční mafie cíleně vytváří dluhové pasti a legálně vyhlazuje národ - jak s oblibou říkají je to všechno PODLE ZÁKONA. S oblibou na to odpovídám - rehabilitujme tedy Hitlera, ten dělal taky všechno "podle zákona"..

ZDROJ - úpravy textu Jezevec

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře