K aktuálnímu dění.

4. květen 2014 | 16.15 |

Vím, že Rusové tady nemají dobrou reputaci a mnoho Čechů žije ve své virtuální minulosti. Jejich dogmatické vidění světa je stále rozděleno na jednoduchý vzorec:

ZÁPAD = demokracie, svoboda, prosperita, DOBRO.
VÝCHOD = totalita, útlak, chudoba, ZLO.

Spousta lidí není dnes ochotna nebo schopna vidět, že svět se za posledních minimálně 25 let radikálně změnil a stále se mění. Nevím co by se muselo stát aby se většina Čechů z této své hypnózy probudila. Možná kdyby došlo pivo a nebylo na rohlíky...

V mediálním mainstreamu dosáhla cílená manipulace a propaganda ještě daleko dál než za bolševika, přesto tyto informace lidi dnem co dnem masově hltají a žumpy jako Idnes.cz mají obrovskou čtenost. Valná většina lidí si totiž ještě neuvědomila, že nežijí v tom svém vybájeném svobodném světě tak jak je jim předkládán skrze obrazovky, ale že vyměnili jednu totalitu za jinou, v mnohém ještě horší.

Takže vážení, minimálně v Čechách žádný myšlenkový odpor nečekejte!!

I kdyby kyjevská junta vyvraždila půl Ukrajiny, i kdyby "mírotvorci" z NATO vybombardovali půlku světa, bude to boj za svobodu, demokracii, prosperitu a tím hlavním problémem pro průměrného Čecha bude fakt, že Putin je na Krymu, má tu drzost zasahovat v uměle rozvrácené a pro Rusko klíčové zemi vedle svých hranic, čelíc geopolitické sebevraždě a co víc, je to tyran a chce obsadit i naše Karlovy Vary.. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře